بیماری ها

5 دلیل برای استفاده پزشکان و بیماران از سیستم نوبت دهی آنلاین

می دانید که پزشکان ناجی زندگی اند، به همین دلیل آنها نباید از بیماران خود و کسانی که به مراقبت های پزشکی نیاز دارند، بسیار دور باشند. با افزایش تعداد بیماران، پزشکان باید خدمات خود را در دسترس مشتریان خود قرار دهند. یکی از راه های انجام این کار، استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین است.

یک پزشک باید بداند که مشتریانش انتظار دارند که ارائه دهندگان خدمات بتوانند نیاز های آن ها را به آسانی برطرف کنند. بنابراین پذیرش و نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت، این راحتی را برای بیماران فراهم می کند.

ما در این مقاله چند مزیت استفاده از نوبت دهی و ویزیت آنلاین را مورد بررسی قرار داده ایم با ما همراه باشید.

 

بیماران به دنبال راحتی و آسایش هستند.

داشتن یک سیستم نوبت دهی آنلاین، یک گام رو به جلو برای رضایت بیمار از خدمات پزشکی است. بیماران جدید رغبت بیشتری برای قرار ملاقات با  پزشکی دارند که از این سیستم ها استفاده می کند، چرا که مراحل رزرو آن ها آسان شده است.

سیستم نوبت دهی آنلاین، بیماران را وفادار تر می کند. بیشتر بیماران جدید، نوبت دهی آنلاین را به مکالمه تلفنی با منشی ترجیح می دهند. هیچ بیماری نمی خواهد که پشت خط تلفن معطل شود.

 

2- بیماران مجبور نیستند ساعتهای طولانی منتظر بمانند.

اگر بیماران هنوز برای گرفتن ویزیت به مطب مراجعه می کنند، باید فکری به حالشان کرد. سیستم نوبت دهی آنلاین خدماتی برابر با کار منشی انجام می دهد و باعث می شود برنامه نوبت دهی بیماران سریع ، بدون استرس و با کمترین اشتباه صورت پذیرد.

هیچ بیماری نمی خواهد ساعت ها پشت تلفن یا در مطب منتظر بماند. مراجعان دوست دارند به محض وورد به مطب یا کلینیک به سرعت کارشان راه بیفتد و به جای اینکه بیماران ساعت ها منتظر بمانند تا نوبتشان شود، تهیه یک سیستم نوبت دهی آنلاین برای مطب، حیاتی محسوب می شود.

 

 3- نوبت دهی آنلاین عدم توجه بیماران را کمتر می کند.

بیماران گاهی اوقات قرار ملاقات با پزشک معالجشان را فراموش می کنند و برنامه ریزی مطب را تحت شعاع قرار می دهند. با داشتن یک سیستم نوبت دهی آنلاین، این فراموشی و اشتباهات بسیار کاهش پیدا می کند. به همین ترتیب، بیماران می توانند به خوبی برای ویزیت خود برنامه ریزی کرده و آماده شوند. همچنین سیستم نوبت دهی آنلاین این امکان را می دهد تا پیام های یادآوری برای بیماران خود ارسال  شود.

 

 

4- نوبت دهی آنلاین باعث صرفه جویی در وقت و زمان بیماران و کارمندان می شود

قبل از به وجود آمدن این نوع سیستم ها، پزشکان برای انجام دستی نوبت دهی، به کارمندان خود اعتماد می کردند. در واقع، برخی از مطب ها و کلینیک هایی که مراجعان زیادی دارند، ممکن است، در نوبت دهی دچار مشکل و خطا شوند.

بنابراین، برای اطمینان از صحت انجام نوبت دهی و ویزیت، دیگر نیازی به کارمند بیشتر هم نیست. بیماران و مراجعان می توانند به راحتی و به صورت آنلاین، قرار ملاقات با پزشکان را رزرو کنند.

چون بیماران خودشان اطلاعات فرم نوبت دهی را پر می کنند، خطاها کمتر خواهد شد. از همه مهم تر، این کار باعث صرفه جویی در وقت آنها و کارمندان مطب و کلینیک خواهد شود. زمانی که کارمندان باید صرف پاسخ به تماس های تلفنی بیماران کنند، می توانند برای انجام کار های مهم تر دیگر، صرف کنند که این کار بهره وری را در مطب و کلینیک شما را افزایش می دهد.

 

5- به بیماران امکان رزرو در هر زمان و مکان را می دهد.

با استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین، بیماران می توانند در هر کجا که باشند و در هرزمان، رزرو خود را انجام دهند. این یکی از مهمترین مزایای استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین است.

هر چند هنوز هم بیماران می توانند به روش سنتی تعیین وقت کنند، اما روش های سنتی چالش های زیادی را به همراه دارد.

یکی از مهمترین این چالش ها، محدودیت در زمان مراجعه و یا تلفن کردن به مطب و یا کلینیک است. و حتی باید زمان طولانی ای را پشت  خط تلفن منتظر باشند.

با داشتن سیستم نوبت دهی آنلاین، می توانند قرار های ملاقات را در هز زمان و مکان داشته باشید.

 

داشتن توانایی کمک به بهتر شدن بیماران، یک امتیاز مهم و نادر است. که فقط پزشکان و متخصصان  مسئول و به روز از عهده آن بر می آیند. در حالی که بیماران سلامتی خود را به دست می آورند، رضایت از خدمات هم دارند. این کار روند  درمان را برای آن ها تسهیل می کند.

سیستم نوبت دهی آنلاین به پزشکان این فرصت را  می دهد که حتی قبل از  ملاقات بیماران خود، دید کلی ازملاقات داشته  باش. و این یعنی توجه به رفاه حال مراجعان.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا