لقی دریچه میترال در نوجوان 14 ساله

You are here:
زمان حدودی مطالعه: 1 دقیقه

پرسش: سلام خسته نباشید من ۱۴ سالمه و دچار لقی دریچه میترال هست. درد زیادی حس می کنم و تپش قلب فوق العاده بالایی دارم. مشکلی پیش نمیاد ؟ اکوی قلبم توی یک سال هیچ تغییری نداشت حتی با مصرف قرص هایی مثل آنژیپول

 

دکتر پرگل نوروزی مرکز قلب و عروق بهارپاسخ دکتر پرگل نوروزی:

با سلام خدمت شما دوست عزیز، بهتر است  شدت بیماری لقی دریچه میترال یا افتادگی دریچه را برای ما توضیح دهید. اینکه این لقی دریچه میترال خفیف، متوسط یا شدید است و اینکه بیماری شما همراه با نارسایی قلبی بوده است یا نه. بعد بر اساس این اطلاعات می توان گفت که چه قدر این دردها و تپش قلب برای شما طبیعی است. با این حال با داشتن لقی دریچه میترال این علائم توجیه می شود. به خصوص دردهای سمت چپ قلب، درد قفسه سینه و تپش قلب اما میزان تپش قلب را بهتر است که با دارو کنترل کنید. و اگر با داروی آنژیوپلف میزان تپش قلب شما کنترل نشده، داروی دیگری برای شما تجویز شده و بررسی های دیگر قلبی  انجام شود و…

ادامه پاسخ دکتر پرگل نوروزی به این سؤال را در فایل صوتی زیر بشنوید:

درباره لقی دریچه میترال، تشخیص، درمان و مشکلات مربوط به آن بیشتر بخوانید:

افتادگی (پرولاپس) دریچه میترال

اکوکاردیوگرافی | اکوی قلب در بیماری دریچه قلب

ضربان قلب | علل افزایش ضربان قلب و راههای کاهش آن

 

شما می توانید نتایج آزمایش خون خود را برای ما ارسال کنید تا پزشکان متخصص ما در مرکز قلب عروق و اکوکاردیوگارفی بهار، به صورت رایگان برای شما تفسیر کرده و در صورت نیاز شما را برای مراقبت ها و تعیین ریسک فاکتور های ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و غیره راهنمایی کنند.

برای این کار می توانید در فرم پرسش از دکتر زیر پس از وارد کردن مشخصات فردی خود، تصویر  یا فایل آزمایش خود را بارگذاری کنید و سپس دکمه ارسال را بفشارید. پزشکان ما در اسرع وقت نتایج را برای شما تفسیر خواهند کرد.

پرسش از دکتر

 

تگ ها:
Was this article helpful?
Dislike 1
تعداد بازدید: 525

ما در مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار با داشتن تخصص، تجربه و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها در زمینه اکوکاردیوگرافی قلب تحت نظر دکتر اصغر مزارعی تلاش می‌کنیم تا مناسب ترین روش‌های تشخیصی، درمانی و مراقبتی را به شما ارائه دهیم. ما متعهدیم تا برای ارتقا، بهبود و بازیابی سلامتی بیماران، خدماتی فراتر از انتظار و با کیفیت برای بیماران، خانواده ها و جامعه به ارمغان بیاوریم.

روزهای پذیرش

شنبه تا پنجشنبه

  • صبح: ۹ تا ۱۲
  • بعدازظهر: ۱۵ تا ۱۹