مشاوره آنلاین و تلفنی

مشاوره آنلاین به هرگونه مشاوره ای که می توانید به جای مشاوره حضوری داشته باشید اطلاق می شود و شامل مشاوره ایمیلی و ویدئویی است. مشاوره تلفنی نیز یکی از روش های ارتباط با پزشک معالج است.

مراقبت های مجازی اغلب برای درمان مشکلات شایع مانند آنفولانزا، کنترل بیماری های زمینه ای همانند فشار خون بالا، بررسی تأثیر داروهای مصرفی، ارزیابی وضعیت بیمار بعد از عمل های جراحی، پیگیری مراحل درمان بیماری های قلبی عروقی استفاده می شود. مشاوره مجازی با پزشک می تواند در صرفه جویی هزینه و زمان بیماران کمک به سزایی کند.

مشاوره مجازی یک روش ایده آل برای درخواست کمک پزشکی است و در شرایطی مانند فاصله گذاری اجتماعی و دوران قرنطینه می توان از خدمات درمانی و مشاوره پزشکی استفاده کرد.

نوبت دهی مشاوره تلفنی و آنلاین (دکتر بهار گالشی)

[booked-calendar calendar=874]

خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار

تفسیر جواب آزمایش

پیگیری جواب آزمایش

کنترل فرآیند درمان

گرفتن شرح حال اولیه بیماری

کنترل علائم در پروسه درمان

کنترل بیماری های زمینه ای

تنظیم دوز داروهای مصرفی

ارجاع بیمار به مشاوره حضوری

ویزیت آنلاین برای چه افرادی مناسب است؟

افراد می توانند در مشاروه آنلاین و تلفنی سؤال های مورد نظر خود را از متخصص مربوطه بپرسند. سپس با توجه به موارد ذکر شده پزشک در صورتی که تشخیص بدهد این علائم جزء علائم بیماری های قلبی عروقی است، آنها را برای بررسی بیشتر و انجام آزمایش های تشخیصی همچون نوار قلب و اکوکاردیوگرافی به مشاوره حضوری ارجاع می دهد.

ویزیت آنلاین معمولاً برای کسانی مفید است که برای پیگیری بیماری، تفسیر نتایج آزمایش های تشخیصی و همچنین تنظیم دوز داروهای درمانی (همچون تنظیم داروی وارفارین برای بیماری دریچه ای قلب) به مطب مراجعه می کنند. این گونه افراد می توانند برای روند درمان و کنترل بیماری های خود از مزایای ویزیت آنلاین بهره مند شوند.

اگر پزشک شما برای مشاوره حضوری در دسترس نباشد می توانید از طریق مشاوره آنلاین با پزشک خود در ارتباط باشید . همچنین می توانید از دیگر پزشکان متخصص مرکز قلب بهار ویزیت تلفنی رزرو کنید چرا که به پرونده های پزشکی شما دسترسی خواهند داشت.

مدت زمان مشاوره آنلاین و تلفنی چقدر است؟

به طور کلی مشاوره مجازی استاندارد برای هر بیمار بین 10 تا 15 دقیقه است. اگر بیش از یک موضوع برای بحث دارید ، ممکن است نیاز به رزرو مشاوره طولانی تری داشته باشید.

مشاوره تلفنی چه مزایایی برای شما دارد؟

سرعت، بهبود دسترسی، راحتی برای بیماران و صرفه جویی در هزینه ها از مزایای اصلی مشاوره تلفنی است.

مشاوره تلفنی مشکلات ناشی از نداشتن وقت آزاد را برطرف کرده و مراجعه کننده می تواند ساعت مشاوره را خودش مشخص کند که این موضوع استفاده از مشاوره را برای زنان و مردان شاغل راحت تر می کند.

برای مشاوره مجازی به چه چیزی نیاز دارم؟

برای داشتن مشاوره تصویری نیاز به لپتاپ، کامپیوتر و یا موبایلی دارید که قابلیت ارتباط تصویری را داشته باشد. همچنین به یک اتصال اینترنتی خوب نیاز خواهید داشت.

در صورتی که نتوانید ارتباط تصویری برقرار کنید، پزشک یا پرستار شما با شما تلفنی صحبت می کند.

 

چگونه برای مشاوره ویدئویی آماده شوید؟

قبل از شروع ویزیت آنلاین بهتر است:

  • از قبل سوالات، نتایج آزمایش، فهرست داروهای مصرفی خود را آماده کنید.
  • جایی خصوصی را انتخاب کنید که بتوانید آزادانه و ایمن با پزشک متخصص صحبت کنید.
  • برای کیفیت صدای بهتر از هندز فیری استفاده کنید.
  • قبل از شروع تماس موبایل و یا لپ تاپ را در جای مناسبی قرار دهید تا بتوانید آزادانه حرکت کنید.

هزینه مشاوره آنلاین و تلفنی چقدر است؟

 هزینه مشاوره آنلاین بسته به زمانی که با پزشک مشورت می کنید، متغییر خواهد بود.

بعد از ویزیت آنلاین چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است پس از مشاوره تلفنی همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشته باشید چرا که گاهی اوقات برخی از مشکلات نیاز به بررسی بالینی دارند و نمی توان از طریق مشاوره تلفنی آن ها را برطرف کرد.

در این صورت، پزشک معالج اطلاعات شما را در اختیار دفتر پذیرش مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار قرار داده و آنها یک قرار ویزیت حضوری برای شما در نظر خواهند گرفت.

به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در سطح کشور، ما به بیماران توصیه می کنیم برای محافظت از خودشان و کادر درمان، از ویزیت آنلاین و مشاوره تلفنی استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا