بیمه های خدمات قلب و عروق

وظیفه بیمه، جبران خسارت در هنگام حادثه و پذیرش ریسک بیمه‌گزار است. در این رابطه، یکی از مهمترین بیمه ها، بیمه های درمانی در خصوص خدمات قلب و عروق هستند.

هیچ کس دوست ندارد بیمار شود یا صدمه ببیند، اما مردم در برخی موارد نیاز به مراقبت های پزشکی اعم از چکاپ، خدمات جراحی و… دارند. خبر خوب این است که بیمه های درمانی این هزینه ها را پوشش و بسیاری از مزایای مهم دیگری را نیز ارائه می دهند.

بیمه های درمانی شما را در برابر هزینه های غیر منتظره و بالای پزشکی محافظت می کنند. با این کار شما هزینه کمتری را برای مراقبت های بهداشتی پرداخت می کنید.

بیمه خدمات قلب و عروق

مزایای خدمات بیمه برای بیماری های قلبی عروقی

·        خدمات پیشگیرانه برای کمک به جلوگیری از بیماری های جدی قلبی عروقی

·        مراقبت از شرایط سلامت قلب

·        درمان مسائل بهداشتی جدید همانند بیماری های قلبی عروقی مزمن یا آسیب ناشی از آنها

انواع بیمه‌های درمانی

در ایران سه نوع بیمه درمانی شناخته شده وجود دارد که عبارتند از بیمه تأمین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی و بیمه درمانی نیروهای مسلح. شرکت‌های مختلف بیمه می‌توانند انواع مختلفی داشته باشد و شما می توانید از انواع بیمه های درمانی تکمیلی، علاوه بر بیمه های درمانی پایه، برای کاهش هزینه های درمانی و مراقبتی استفاده کنید.

بیمه همگانی سلامت نیز در سال ۱۳۹۳ و در جهت تحت پوشش قرار دادن افرادی که از پوشش های بیمه تأمین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی استفاده نمی کنند، راه اندازی شد. سازمان بیمه سلامت ایران با توجه به تمام اقشار جامعه بیمه های متنوعی را همانند بیمه سلامت همگانی، بیمه سلامت ایرانیان، بیمه سلامت روستائیان، بیمه سلامت کارکنان دولت و بیمه سلامت سایر اقشار جامعه ارائه می کند.

بیمه های درمان تکمیلی هزینه مازاد بر بیمه های پایه را مطابق بیمه‌ نامه متقبل می شوند. بنابراین بیمه پایه برای داشتن بیمه های درمان تکمیلی در بعضی از شرکت‌ های بیمه الزامی است.

بیمه درمان تکمیلی هزینه ‌های مازاد درمانی را تا سقف تعهدات خود پرداخت می کند. بیمه عمر نیز در صورت بستری شدن بیمه‌ گزار در بیمارستان و یا در صورت ابتلا به سکته مغزی، سکته قلبی، سرطان و یا انجام اعمال پیوند اعضا اصلی بدن و قلب باز، خسارت پرداخت می‌کند.

 مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار با توجه به اهمیت بیمه های درمانی و تکمیلی و در راستای رضایت و آسایش بیماران و مراجعین خود با اکثر بیمه های  تکمیلی موجود در سیستم سلامت همکاری متقابل دارد. برخی از این بیمه ها همچون بیمه سامان، دی و آسیا قابلیت دریافت معرفی نامه به صورت آنلاین را در اختیار بیمه گزار قرار داده است. در سایر موارد شما می توانید معرفی نامه خدمات درمانی قلب و عروق را از این مرکز دریافت و پس از ارائه به نمایندگی بیمه مورد نظر، این هزینه ها را عودت و جبران نمایید.

دکمه بازگشت به بالا