علل و روش های درمان ضربان قلب بالا

You are here:
زمان حدودی مطالعه: 1 دقیقه

پرسش: سلام من چند روزی است که ضربان قلب بالا دارم و آزمایش خون هم گرفتند منفی بود . نتایج اکو، نوار قلب و تست ورزش هم خوب بود. دکتر قرص فشار  خون و  قرص چربی برای من تجویز کرده است. خواهشاً من در این مورد راهنمایی کنید. (قرص مصرفی کاپتوپریل 50 و روپیکسون 20)

 

دکتر اصغر مزارعی متخصص قلب و عروقپاسخ دکتر اصغر مزارعی:

در این مورد، مشکل اصلی بیمار افزایش ضربان قلب است. و باید بررسی شود که علت افزایش ضربان قلب در این فرد چیست. داشتن ضربان قلب بالا بستگی به سن و جنسیت بیمار دارد. برای مثال در زنان به خضض زتان جوان کم خونی مخفی می تواند باعث افزایش ضربان قلب بالا شود.

پرکاری تیروئید نیز  می تواند منجر به افزایش ضربان قلبی شود. برخی از بیماری های های قلبی عروقی  در سنین متفاوت نیز  می توان این عارضه را به همراه داشته باشد. حتی بیماری های روحی، استرس و اضطراب ممکن است باعث افزایش ضربان قلب شود…

ادامه پاسخ دکتر اصغر مزارعی را به صورت صوتی دریافت کنید:

درباره ضربان قلب بالا  و انواع آریتمی بیشتر بدانید:

 

تفسیر نتایج آزمایش خون

شما می توانید نتایج آزمایش خون خود را برای ما ارسال کنید تا پزشکان متخصص ما در مرکز قلب عروق و اکوکاردیوگارفی بهار، به صورت رایگان برای شما تفسیر کرده و در صورت نیاز شما را برای مراقبت ها و تعیین ریسک فاکتور های ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و غیره راهنمایی کنند.

برای این کار می توانید در فرم پرسش از دکتر زیر پس از وارد کردن مشخصات فردی خود، تصویر یا فایل آزمایش خود را بارگذاری کنید و سپس دکمه ارسال را بفشارید. پزشکان ما در اسرع وقت نتایج را  بر اساس فاکتور های خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی برای شما تفسیر خواهند کرد.

پرسش از دکتر

تگ ها:
Was this article helpful?
Dislike 0
تعداد بازدید: 290

ما در مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار با داشتن تخصص، تجربه و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها در زمینه اکوکاردیوگرافی قلب تحت نظر دکتر اصغر مزارعی تلاش می‌کنیم تا مناسب ترین روش‌های تشخیصی، درمانی و مراقبتی را به شما ارائه دهیم. ما متعهدیم تا برای ارتقا، بهبود و بازیابی سلامتی بیماران، خدماتی فراتر از انتظار و با کیفیت برای بیماران، خانواده ها و جامعه به ارمغان بیاوریم.

روزهای پذیرش

شنبه تا پنجشنبه

  • صبح: ۹ تا ۱۲
  • بعدازظهر: ۱۵ تا ۱۹