سکته مغزی و بیماری های قلبی عروقی

You are here:
زمان حدودی مطالعه: 1 دقیقه

پرسش: آیا سکته مغزی هم به بیماری قلبی ربط دارد؟

 

دکتر پرگل نوروزی مرکز قلب و عروق بهارپاسخ دکتر پرگل نوروزی:

بله، شاید بتوان گفت که یک سوم سکته های مغزی علت قلبی – عروقی دارند.  و از جمله ساده ترین علت های قلبی عروقی در سکته مغزی، فیبریلاسیون دهلیزی است که نوعی آریتمی قلبی محسوب می شود. این نوع آریتمی قلبی در افرادی که دچار فشار خون بالا هستند…

ادامه  پاسخ دکتر پرگل نوروزی  به این سؤال را در فایل صوتی زیر بشنوید:

 

درباره سکته های قلبی و بیماری های قلبی عروقی بیشتر بخوانید:

 

 

 

شما می توانید نتایج آزمایش خون خود را برای ما ارسال کنید تا پزشکان متخصص ما در مرکز قلب عروق و اکوکاردیوگارفی بهار، به صورت رایگان برای شما تفسیر کرده و در صورت نیاز  شما را برای مراقبت ها و تعیین ریسک فاکتور های ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و غیره راهنمایی کنند.

برای این کار می توانید در فرم  پرسش از دکتر  زیر پس از وارد کردن مشخصات فردی خود، تصویر  یا فایل آزمایش خود را بارگذاری کنید و سپس دکمه ارسال را بفشارید. پزشکان ما در اسرع وقت نتایج را برای شما تفسیر خواهند کرد.

پرسش از دکتر

Was this article helpful?
Dislike 0
تعداد بازدید: 217

ما در مرکز قلب، عروق و اکوکاردیوگرافی بهار با داشتن تخصص، تجربه و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها در زمینه اکوکاردیوگرافی قلب تحت نظر دکتر اصغر مزارعی تلاش می‌کنیم تا مناسب ترین روش‌های تشخیصی، درمانی و مراقبتی را به شما ارائه دهیم. ما متعهدیم تا برای ارتقا، بهبود و بازیابی سلامتی بیماران، خدماتی فراتر از انتظار و با کیفیت برای بیماران، خانواده ها و جامعه به ارمغان بیاوریم.

روزهای پذیرش

شنبه تا پنجشنبه

  • صبح: ۹ تا ۱۲
  • بعدازظهر: ۱۵ تا ۱۹